
Regiodag zuid 6 september 2025
UITNODIGING REGIODAG ZUID ATAXIE VERENIGING
Zaterdag 6 september 2025 van 11.00 tot ca. 16.00 uur.
Regiodag Zuid– inloop vanaf 10.30 uur.
Locatie: Van der Valk Hotel Gilze, Klein Zwitserland 8, Gilze (NBr.)
Programma 11.00 uur – 12.30 uur
Ruud Bos komt uitleg geven over het nut en het aanmaken van een levenstestament en/of wilsverklaring. Wat kunnen deze documenten betekenen voor een willekeurig persoon ?
Een levenstestament legt vast wie jouw belangen mag behartigen als je dat zelf niet meer kunt, bijvoorbeeld door ziekte of ongeval. Het voorkomt misverstanden binnen de familie over medische of financiële beslissingen. Zo houd je zelf de regie over je wensen en zorg je voor duidelijkheid voor je naasten.
Een wilsverklaring legt vast welke medische behandelingen je wel of niet wilt als je zelf niet meer kunt beslissen. Zo respecteren zorgverleners jouw wensen in situaties waarin je wilsonbekwaam bent. Het geeft ook duidelijkheid en rust aan naasten en artsen.
12.30 uur: Gezamenlijke lunch
13.30 uur – 15.00 uur: Na de lunch krijgen we tips van een ademcoach.
Ademcoaching helpt je bewust te worden van je ademhaling en hoe die je welzijn beïnvloedt. Het kan stress verminderen, je focus verbeteren en lichamelijke spanningen verlichten. Door beter te leren ademen, verbeter je je energieniveau en emotionele balans. Het is een praktische manier om meer rust en controle te ervaren in je dagelijks leven.
15.00 uur – 16.00 uur: Tijd om na te praten en onderling ervaringen uit te wisselen onder het genot van een drankje.
Aanmelden
Tot uiterlijk 31 augustus bij John Zwetsloot tel. 0165-553115 of per email john@ataxie.nl
Bij aanmelding graag vermelden met hoeveel personen u komt en of u allergieën/dieetwensen heeft. Graag tot dan !


